Strom deváťáků

12. 6. 2022

V zimě tohoto školního roku se zrodil nápad, že bychom po sobě rádi zanechali ve škole něco, na co budeme vzpomínat, a zároveň to bude něco, na co se budeme chodit dívat při třídních srazech. Nakonec jsme se rozhodli, že bychom rádi na školním pozemku vysadili náš vlastní strom. Strom, který nám bude připomínat, jaká parta jsme byli. Vybrali jsme něco netradičního – arónii neboli černý jeřáb. Strom je nápadný svými černými plody, které se dají jíst a jsou velmi zdravé. Přednesli jsme svůj návrh na schůzce školního parlamentu. A věřte nebo ne, před druhým vchodem do školy se nám splnilo přání. V pátek jsme slavnostně vysadili náš vlastní strom. Tímto děkujeme vedení školy, které nám strom zakoupilo a umožnilo nám jeho výsadbu. Děkujeme!

Žáci 9. třídy