Předvánoční setkání

13. 12. 2023
Karolina Tvrdíková

V úterý 12. prosince se chyšecká škola zcela zaplnila lidmi. Škola pořádala pro rodiče a veřejnost tradiční Předvánoční setkání. Program zahájil pěvecký sbor školy pod vedením Pavly Maškové a po úvodním slovu ředitelky školy se k nim připojily děti z první, druhé a třetí třídy. Se svými učitelkami  připravily pásmo vánočních písní a básniček. Na návštěvníky školy čekal i prodej vánočních výrobků. Rozmanité dekorace, vánoční cukroví a dětské výrobky připravili žáci spolu s učiteli a rodiči. Nabídku vánočního zboží doplnili i prodejci, kteří každý rok touto dobou  zavítají do naší školy. Pohodu adventního odpoledne umocnilo i občerstvení, které přichystaly kuchařky školní jídelny. Domů všichni odcházeli naladěni na blížící se Vánoce.