Sportovní utkání ve vybíjené

18. 5. 2023

Ve středu 17.5. nás ve škole navštívily děti z pražské základní školy Na Beránku. Děti, které jsou nyní na škole v přírodě na Mozolově, si k nám naplánovaly turistický výlet.
Nejprve jsme děti pozvali do třídy, kde jsme se trošku poznali. Děti si povídaly o tom, jaká je škola na venkově a jak se učí děti ve městě.
Po přestávce jsme šli hrát zápas ve vybíjené na družstva. Hrálo 15 dětí z každé školy.
Zpočátku byla hra vyrovnaná, ale v druhé části hry jsme dokázali uhrát náskok a dostali jsme se do vedení. Trojice Lukáš Pich, Michal Tříska a Kamila Shorná předvedla svoji sehranost a dotáhla utkání k vítězství.
Následovala euforie a radost a zasloužená gratulace od hostů. Závěrem jsme zhodnotili, že jsme si toto přátelské utkání všichni moc užili. Dostali jsme na oplátku pozvání do hlavního města naší republiky.

Veronika Hadáčková a 3.třída