Stolní fotbálek spojil učitele Základní školy Chyšky v soutěživém duchu a přátelské atmosféře

20. 12. 2023

V úvodu celého turnaje byli učitelé rozlosováni do dvojic a podle pravidel play off pak hráli jednotlivé zápasy. V průběhu turnaje bylo zjevné, že nešlo pouze o výhry, ale spíše o vytváření přátelského prostředí. Každý zápas přinesl nejen skvělou zábavu, ale také posílil kolektivní duch školy. Turnaj ve stolním fotbálku mezi učiteli Základní školy Chyšky přinesl nejen napětí na hrací plochu, ale také posílil pouta mezi kolegy. Byla to skvělá příležitost ukázat, jak důležité je společné sdílení zábavy a vytváření pozitivního školního prostředí. Užili jsme si příjemné odpoledne, úplně nás pohltil zápal pro hru a na chvíli jsme zapomněli na všední starosti.