XX. ŠKOLNÍ PLES ZÁKLADNÍ ŠKOLY V CHYŠKÁCH

24. 4. 2023

Dne 22. 4. 2023 se Kulturní dům v Chyškách proměnil v madagaskarskou džungli a začal již 20. ples místní základní školy. Ples zahájil moderátor Adam Řehoř a poté pozval na parket letošní deváťáky, kteří započali svou tropickou jízdu předtančením v režii Adély Kašparové. Následovalo vystoupení tanečního kroužku, vedeného paní učitelkou Průšovou a její dcerou Aničkou, který předvedl taneční boj lovců a zvířátek. Po bouřlivém potlesku žáci deváté třídy slavnostně nastoupili a paní ředitelka Monika Bardová je představila. Následovalo stužkování, přípitek a společné foto. Čas do desáté hodiny mohli hosté využít k nákupu lístků do bohaté tomboly a rozvlnit boky v tanci. V deset hodin si pak deváťáci pro hosty připravili malé překvapení. Po překvapení už stačilo pouze se oddat rytmu džungle a užít si zbytek plesu. Letošní ples se tradičně vydařil a již se těšíme na příští rok.

žáci 9. třídy a třídní učitelka Michaela Divíšková