Družina BESIP

15. 2. 2024
družina

Dne 13.12.  naše pozvání přijal příslušník Městské policie Milevsko pan Václav Kubec. Pan Kubec si pro nás připravil prezentaci, ve které nás zábavnou, ale především naučnou formou upozornil na nebezpečí, která se mohou skrývat na silnicích. Děti si prověřily své znalosti silničních značek a společně s panem Kubecem si připomněly správné vybavení na kolo. Jako překvapení si děti zasoutěžily v týmech a odměnou jim byly dárky s reflexními prvky, díky kterým se na silnicích neztratí a dodrží bezpečnostní pravidla. Na závěr si mohly vyzkoušet a prohlédnout vybavení městského policisty jako pouta, neprůstřelnou vestu a další. Akce se nám všem moc líbila a doufáme, že nás pan Kubec zase brzy navštíví.

Za školní družinu Lenka Demská Stiborová

Ivana Peciválová