Lesní třídy

18. 6. 2024
Karolina Tvrdíková
les ve škole

V letošním školním roce se zapojily do programu tři školní třídy a obě oddělení školní družiny. Paní učitelka Květa Průšová využívala pro žáky první třídy  vlastní metodiku Čtyři roční období v lese. Druháci s třídní učitelkou Lenkou Pešičkovou letos zachraňovali lesní skřítky. Třeťáci s  třídní učitelkou Evou Peškovou se zaměřili na lesní rovnováhu. Děti ve školní družině  s vychovatelkami Ivanou Peciválovou a  Lenkou Demskou Stiborovou pro práci využívaly vlastní metodiku Skřítek Chyšáček a dále čerpaly z těchto titulů: Studánky víly Rozárky, Dny, které táhnou ven (Družiny venku 2), Rok v lesní škole, Hry z lesní školy + Dárky z přírody, Družiny venku. V květnu zapojené skupiny vyplnily Ozvěny z lesa a získaly titul Lesní třída.