Miniturnaj ve fotbale

20. 6. 2024

Ve středu 19. června bylo na fotbalovém hřišti v Chyškách živo. Proběhl zde miniturnaj ve fotbale, kterého se zúčastnila 1. třída základní školy spolu s mateřskou školou.

Celou akci za pomoci žáků 9. třídy připravil pan učitel Jakub Barda a děti si mohly vyzkoušet nejen to,  jak se hraje fotbal a co to jsou pravidla fair play, ale také zažít pocit úspěchu a radosti ze společné hry.

Skvělé bylo, že pro děti, které se fotbalového klání nechtěly účastnit, byla připravena náhradní činnost – překážková dráha a různé obratnostní hry. Nikdo se tak ani chvilku nenudil a všichni si přišli na své.

Odměnou každému účastníku byly medaile, náramky a pití, které se během krásného slunného dopoledne opravdu hodilo.

Za skvěle připravenou akci moc děkujeme.

Květa Průšová