Zahájení nového školního roku 2024/2025

2. 9. 2024

Zahájení školního roku 2024/2025

První školní den jsme již tradičně zahájili ve vestibulu školy, kde nás přivítala paní ředitelka a paní starostka, které nám popřály úspěšné školní dny a spoustu nových nezapomenutelných  zážitků a radosti v právě začínajícím školním roce. Hlavním bodem programu bylo přivítání prvňáčků, kteří se poté přesunuli se svojí paní učitelkou do třídy. Tam jim i jejich rodičům popřály paní ředitelka s paní starostkou a paní matrikářkou, aby se jim ve škole dařilo  a hlavně líbilo, obdrželi od obce dárek v podobě knihy, nové učebnice a spoustu výtvarných potřeb. Paní učitelka už je stihla naučit i pozdravit nově příchozího a pak už se mohli plni zážitků z prvního školního dne rozprchnout do svých domovů. Přejeme všem, žákům, pedagogům a všem zaměstnancům školy, aby se jim školní rok vydařil k jejich plné spokojenosti.