Zvítězili jsme!

19. 4. 2024
soutěže a olympiády

Ve čtvrtek 18. dubna jsme se zúčastnili Milevských branných závodů s názvem „Zvedněmě děti od počítačů“, které organizovalo město Milevsko ve spolupráci s Jednotou ČsOL Písek, složek IZS a především KVV ČB v rámci POKOS. Cílem tohoto projektu bylo rozvinout schopnosti a dovednosti dětí ve společenské bezpečnostní výchově. Naši školu jsme reprezentovali ve dvou týmech. Disciplín bylo celkem jedenáct, a to např. střelba ze vzduchovky, orientace v mapě, první pomoc, evakuace, silová cvičení a vědomostní stanoviště. Počasí nám sice příliš nepřálo, ale ani to nám nezabránilo v našem obrovském úspěchu. Tým B s kapitánem Michaelem Chejnovským obsadil krásné první místo a postoupil tedy do krajské soutěže, která se koná 4. června v ČB a tým A s kapitánem Maxem Zemanem získal pěkné čtvrté místo. Celkový úspěch završilo prvenství Jana Čapka, který byl jedním ze dvou nejlepších střelců. Děkujeme organizátorům za výborně připravenou akci.